کیف پول keepkey

در این مطلب قصد داریم با کیف پول KeepKey آشنا شویم. برای نگهداری از دارایی‌های دیجیتال شما به کیف پول‌های الکترونیکی نیاز خواهید داشت. انواع مختلفی از کیف پول‌های الکترونیکی در بازار وجود دارند. با توجه به محدودیت‌ها و نقاط ضعفی که کیف پول‌های نرم افزاری، موبایلی و وبسایتی دارند، کیف پول‌های سخت افزاری انتخاب‌های بهتری محسوب می‌شوند. در سال‌های اخیر کیف پول‌های سخت افزاری مختلفی همانند کیف پول‌های لجر نانو S و لجر نانو x یا کیف پول trezor به بازار عرضه شده‌اند. کیف پول KeepKey بعد از کیف پول‌های مطرحی که نام بردیم سومین کیف پول برتر بازار است. کیف پول کیپ کی مانند هر کیف پول دیگری نقاط ضعف و قوت زیادی دارد که در ادامه بیشتر به آن‌ها خواهیم پرداخت.

معرفی کیف پول Keepkey

معرفی کیف پول Keepkey

معرفی کیف پول Keepkey

کیف پول Keepkey یک کیف پول سخت افزاری ارزهای دیجیتال است که از بیت کوین، اتریوم و بیش از ۴۰ ارز دیجیتال دیگر پشتیبانی می‌کند. به این ترتیب اگر قصد خرید Keepkey می‌توانید در مورد پشتیبانی آن از اکثر ارزهای دیجیتال مطمئن باشید. کیف پول کیپ کی طراحی زیبا و کاربری آسانی دارد. از طرفی قیمت کیف پول Keepkey نیز از نقاط قوت آن به حساب می‌آید. با این حال زمانی که این کیف پول را با رقیبان اصلی آن یعنی Ledger Nano X و Ledger Nano S مقایسه می‌کنیم ضعف‌های زیادی در کیپ کی دیده می‌شود. شرکت سازنده کیپ کی در سال ۲۰۱۵ توسط دارین استانشفیلد احداث شده است. مرکز این شرکت در آمریکا قرار دارد و در طی سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ توانسته اعتبار نامه‌های بین المللی زیادی به دست آورد.

ویژگی‌های کیف پول ارز دیجیتال Keepkey

ویژگی‌های کیف پول ارز دیجیتال Keepkey

ویژگی‌های کیف پول ارز دیجیتال Keepkey

با خرید Keepkey یک باکس زیبا به همراه کیف پول سخت افزاری کیپ کی، کابل یو اس بی، کارت ریکاوری و کیف نگهداری از کارت ریکاوری برای شما ارسال خواهد شد. اندازه و سایز این کیف پول نسبت به رقبای آن بیشتر است و به همین دلیل حمل و نقل آن به سادگی رقبا نخواهد بود. با این حال سایز بزرگتر به معنای صفحه نمایش بزرگتر از رقبا خواهد بود. از طرفی محیط گرافیکی جذاب نرم افزاری و طراحی ظاهری آن از رقبا بهتر است.

کیپ کی از کدام ارزهای دیجیتالی پشتیبانی می‌کند؟

کیف پول KeepKey تنها از ۴۰ ارز دیجیتال پشتیبانی می‌کند. مهم‌ترین ارزهای دیجیتالی که مورد پشتیبانی‌ایم کیف پول سخت افزاری قرار دارند را در ادامه مشاهده خواهید کرد:

  • بیت کوین
  • بیت کوین کش
  • بیت کوین گلد
  • DASH
  • Dogecoin
  • اتریوم
  • لایت کوین

به این ترتیب با خرید keepkey تقریباً می‌توانید تمام ارزهای دیجیتال مهم و پر استفاده در بازار را ذخیره کنید. با این حال رقبای این کیف پول مانند TREZOR و Ledger از بیش از ۱۰۰۰ دارایی دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. لیست کامل ارزهای دیجیتال پشتیبانی شده توسط کیپ کی را می‌توانید از اینجا مشاهده کنید.

قیمت keepkey

زمانی که کیف پول کیپ کی برای اولین بار عرضه شد، قیمت آن در حدود ۲۳۹ دلار بود. این قیمت بالا باعث شده بود تا این کیف پول ارزهای دیجیتال نتواند در بازار به توفیق زیادی دست پیدا کند. در نتیجه شرکت تصمیم گرفت تا قیمت keepkey را کاهش دهد. در حال حاضر قیمت کیف پول کیپ کی در حدود ۷۹ دلار است. به این ترتیب کیپ کی قیمتی در حدود TREZOR ONE است. با این حال لجر نانو x با قیمتی کمی بیشتر امکانات بسیار بیشتری ارائه می‌دهد. همچنین لجر نانو s قیمتی بسیار پایین‌تر دارد و از لحاظ امنیتی نیز وضعیت بهتری نسبت کیپ کی خواهد داشت.

جمع بندی

همانطور که اشاره کردیم کیف پول کیپ کی طراحی بسیار زیبای دارد و گرافیکی آن نیز بسیار کاربر پسند است. اگر اندازه بزرگ آن را در نظر نگیریم، در بخش طراحی باید نمره قبولی به کیپ کی داد. این دستگاه اگر بتواند تعداد رمز ارزهای پشتیبانی شده را بیشتر کند می‌تواند در آینده به رقیب قوی‌تری تبدیل شود. در هر صورت اگر به دنبال خرید کیف پول ارزهای دیجیتال هستید می‌توانید کیف پول Keepkey را به عنوان یک گزینه مناسب در نظر داشته باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ آنلاین

پرسش و پاسخ آنلاین

جهت ورود به پنل سایت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال کلیک کنید

پنل سایت
کانال تلگرام

کانال تلگرام

جهت ورود به بخش پرسش و پاسخ تخصصی در حوزه ارزهای پایه کلیک کنید

پرسش و پاسخ
دانلود اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن

جهت دانلود اپلیکیشن وب سایت ir-xe کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن