پیشی گرفتن تراکنش‌های رمزارز تتر از اتریوم

تراکنش‌های تتر از اتریوم پیشی گرفت

 

ارزش نقل و انتقالات رمزارز تتر که با علامت اختصاری USDT خرید و فروش می‌شود، بر روی شبکه ERC-20  اتریوم ۲ تا ۳ برابر از رمزارز خود این بلاکچین یعنی اتر پیشی گرفت، به طوری که اکنون تتر بستر پیشتاز برای قراردادهای هوشمند است.

دلیل این افزایش، فعالیت‌های بی سابقه‌ی نوع جدیدی از استیبل کوین (رمزارز با قیمت ثابت) در بازاری است که تقاضا برای آربیتراژ (کسب سود تضمینی نوسانی) و انتقال سرمایه بین رمزارزهای مختلف افزایش چشمگیری داشته است.

با تغییر گرایش بسیاری از صرافی‌های بزرگ به سوی استفاده از این استیبل کوین‌ مبتنی بر اتریوم، توکن‌های آن بر روی پروتکل Omni بیت‌کوین فعالیت به مراتب کمتری داشته‌اند. بنابراین، قراردادهای هوشمند تتر اکنون اولین استفاده کننده‌ی گس در چند ماه اخیر است.

حضور رمزارز تتر USDT  برروی بستر شبکه ERC-20  اتریوم یکی از دلایل افزایش قیمت بازار اتریوم ETH می‌باشد . قیمت اتریوم  در چند هفته اخیر بالای ۱۸۰ دلار تثبیت شده است. بیش از ۵۶۳ میلیون دلار توکن USDT در روز گذشته وارد شبکه ERC-20  اتریوم ETH شده است. این رمزارز عنوان بالاترین نقدینگی موجود در بازار بدست آورده است. نقدینگی اتریوم ETH نیز در حال افزایش است. در حالی که نقدینگی و حجم بیت کوین BTC پایین آمده است.

حضور رمزارز تتر USDT  شبکه را متنوع می‌کند

توکن‌های رمزارز تتر USDT در چند شبکه دیگر نیز وجود دارد .  هرچند در آن شبکه‌ها  چندان فعال نیستند. رمزارز تتر USDT مبتنی بر شبکه رمزارز ترون TRX با بیش از ۸۴۴ میلیون توکن قابل توجه است. دارایی ها در برنامه های مبتنی بر انگیزه استفاده می شوند .  اما در حال حاضر ، رمزارز ترون  TRX بالاتر از ۰٫۰۲۰ دلار نتوانسته افزایش پیدا کند. دارایی مبتنی بر رمزارز ترون TRON قدرت و تاثیر زیادی را در صرافی    nicheارائه می دهد. استیبل کوین (رمزارز با قیمت ثابت)  مبتنی بر شبکه رمزارز ترون   TRX 12٪ از کل  تراکنش‌های باقی‌مانده را نشان می‌دهد.

صرافی ارزدیجیتال Poloniex

صرافی ارزدیجیتال Poloniex  درتوئیتی در حساب رسمی خود بیان داشت : یکی از بزرگترین و محبوب ترین پلت‌فرم‌های  بازار ارزهای دیجیتال  در جهان ، با افتخار همه را دعوت می کند تا OMNI / ERC-20 USDT را به # TRC20# USDT ،  تبدیل کنند. از # TRC20# USDT با هزینه بسیار کم انتقال لذت ببرید.

 

در حال حاضر ، در رمزارز تتر USDT فعالیت نسبتاً کمی را مشاهده می کند. حجم نقل و انتقالات بزرگ ، نمایانگر استخراج جدید در شبکه های جایگزین است. هر  کوین رمزارز تتر USDT بین ۴ تا ۵ بار در روز معامله می شود.این آمار در مقایسه با روزهای اوج بازار نسبتاً کم است. رمزارز تتر USDT از نظر میزان حجم مبادلات روزانه از رمزارز اول بازار بیت‌کوین  BTC پیشی گرفته است .حدود ۳۳٫۴۸ درصد از کل معاملات روزانه بازار ارزهای دیجیتال  به  مبادلات رمزارز تتر USDT  اختصاص دارد.این در حالی است که حجم مبادلات روزانه بیت‌کوین BTC فقط ۲۸ درصد از حجم معاملات روزانه بازار ارزهای دیجیتال  است.

رمزارز تتر USDT  همچنین متصدیان  پیشرو بازار را ازمبادلات مالی بزرگ نهنگ‌های بازار مطلع می‌سازد.

رمزارز تتر USDT  در سایر آلت‌کوین‌های بازار  پراکنده شده است. اما تاکنون فقط  بخش کوچکی از دارایی های پیشرو بازار را  پشتیبانی می‌کند. عدم حرکت قیمتی سایر آلت‌کوین‌ها  ممکن است به دلیل نفوذ محدود رمزارز تتر USDT   در بازار سایر آلت‌کوین‌ها  باشد . زیرا صرافی‌های گمنام بازار  دسترسی کمتری به استیبل کوین (رمزارز با قیمت ثابت)  دارند.

در عین حال ، ورود رمزارز تتر USDT   همزمان با سوزاندن توکن‌های رمزارز USDC و  سایر دارایی های بر پایه دلار است. استیبل کوین‌‌های  (رمزارز با قیمت ثابت) کوچکتر اغلب به عنوان راهی برای نقدینگی ارزهای فیات مورد استفاده قرار می گیرند . در حالی که رمزارز تتر USDT ,به ویژه برای صاحبان خرده فروشی ، سطحی برای تبدیل به ارز فیات شدن را نشان نمی دهد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پرسش و پاسخ آنلاین

پرسش و پاسخ آنلاین

جهت ورود به پنل سایت و خرید و فروش ارزهای دیجیتال کلیک کنید

پنل سایت
کانال تلگرام

کانال تلگرام

جهت ورود به بخش پرسش و پاسخ تخصصی در حوزه ارزهای پایه کلیک کنید

پرسش و پاسخ
دانلود اپلیکیشن

دانلود اپلیکیشن

جهت دانلود اپلیکیشن وب سایت ir-xe کلیک کنید

دانلود اپلیکیشن