شرایط خرید و فروش

وب سایت ir-xe با توجه به نیاز جامعه تاجرین ارزهای دیجیتال به وجود وب سایتی ایمن برای انجام خرید و فروش های ارزهای دیجیتال ایجاد شده است. ir-xeبا احراز هویت حداکثری تاجرین در سایت و ایجاد یک واسطه مستقل و پاسخگو برای انجام یک تجارت پاک فعالیت خود را شروع کرده است. .
اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد شما به ایشان نیست؛ ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوءاستفاده قرار گرفته باشد.بنابراین سایت ir-xe تا آخرین مرحله فروشندگان و خریداران را تایید هویت کرده است و با داشتن یک کیف پول مخصوص ارز دیجیتال امکان خرید و فروش امن را توسط خریدار و فروشنده فراهم کرده است


شرایط خرید و فروش
*توجه داشته باشید خرید با کارت بانکی شخص دیگری مجاز نمی باشد و در صورتی که خریدار مبلغ را با کارت دیگری به حساب شما واریز کرد اکیدا توصیه می شود که معامله را انجام ندهد در غیر این صورت تمام مسئولیت بر عهده فروشنده است.
*تا زمانی که کل مبلغ به حساب فروشنده واریز نشده است و از صحت واریز پول فقط با چک کردن حساب شخصی نه با دریافت عکس واریز از حساب خریدار اطمینان حاصل نکرده است تایید واریز را توسط خریدار را انجام ندهد.در غیر اینصورت مسئولیت تماما بر عهده خود فروشده و خریدار است
*مسئولیت صحت آدرس کیف پول جهت واریز ارز و دریافت ارز به عهده طرفین می باشد.لطفا تک تک کاراکترهای آدرس واریز یا برداشت ارز را چک بفرمایید.سیستم به صورت اتوماتیک ارز را در زمان برداشت به حسابی که شما معرفی کرده اید واریز میکند.در صورتی که به آدرس واریزی شک دارید جهت حصول اطمینان با تیم پشتیبانی از طریق تیکت یا شبکه های اجتماعی هماهنگ بفرمایید پس دقت بفرمایید.در صورت اشتباه وارد کردن آدرس مسئولیت تماما بر عهده شخص است.
*تا زمانی که دو طرف تایید واریز و دریافت مبلغ را نکرده باشند سایت اقدام به واریز وجه به حساب خریدار نخواهد کرد و ارز در حساب سایت بسته خواهد شد.
*در صورت بروز هرگونه تخلف مانند دیر واریز کردن پول و استفاده از الفاظ رکیک در پیام ها، اقدام جهت هرگونه کلاهبرداری اکانت شخص به صورت کامل از دسترس خارج خواهد شد و مراتب با مراجع قانونی پیگیری خواهد شد.
*مسئولیت هر گونه پرداخت و معامله با کاربران IR-XE در خارج از وب سایت برعهده طرفین می باشد،حتی اگر با یک شخص چندین بارمعامله کرده باشید
. *اشخاصی که احراز هویت آنها تکمیل نشده و یا زیر 18 سال می باشند،نمی توانند از خدمات خرید و فروش بهره ببرند .
*تمامی کاربران ما اشخاص حقیقی هستند که از طرف کارشناسان IR-XEبررسی وهویت آنها تایید شده است.
*کاربران موظف هستند که راهنمای مربوط به وب سایت را کاملا مطالعه نموده و طبق آن مراحل:خرید،فروش، ثبت نام واحرازهویت را انجام دهند.
*مجموعه IR-XE فقط در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می نماید و هیچگونه ارتباط مستقیم و غیر مستقیم با اشخاص خارج از ایران ندارد.
*کارمزد معامله در IR-XEبسته به نوع پنل کاربری شما در 3 گروه طلایی،نقره ای و برنزی متفاوت است و فقط از فروشنده کسر خواهد.
*وب سایت IR-XE تابع وپیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.
*در صورت بروز هرگونه مشکل بین خریدار و فروشنده مدارک شخص متهم در صورت وجود درخواست از مراجع قانونی در اختیار شاکی قرار خواهد گرفت.

به خاطر داشته باشید:

بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند
بهتر است قبل از تحویل ارز خود خود در ازای چک‌های رمزدار بانکی، با مراجعه به بانک مربوط از اصالت آن اطمینان حاصل کنید.

شما می توانید سوالات و پیشنهادات خود را در قسمت تماس با ما برای تیم ir-xe ارسال بفرمایید.